24 серпня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
05 02 2019 13:31
Активісти кількох громадських організацій проводять акцію під будівлею Верховної Ради "Січеславська, а не ДНІПРОпетроВСЬКА" на підтримку законопроекту 9310-1 щодо перейменування Дніпропетровської області.

В акції беруть участь близько 200 осіб..

"Зараз приїхали наші хлопці з поки що Дніпропетровської області, які виступають, щоб ми, по-перше, закінчили декомунізацію, прибрали назву ката українського народу Петровського з назви нашої області, а по-друге, щоб ми провели автоматичну українізацію, тобто повернули нашій області історичну назву - Січеславську", - сказав один з організаторів акції Кирило Дороленко

При цьому активісти підкреслюють, що підтримують саме варіант перейменування області на Січеславську, а не Дніпровську.

Активісти зустрічають народних депутатів біля входів на територію Верховної Ради і закликають їх підтримати законопроект 9310-1 "Про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області), скандуючи: "Січеславська - так!".

За словами Дороленка, активісти планують мітингувати до четверга, коли в парламенті мають розглядатися відповідні зміни до Конституції. Він також повідомив, що на підтримку перейменування області підписалися 60 громадських організацій.

Категории: 

Загрузка...