Аліна Гросу в 13 і в 26: як змінювалася зовнішність співачки

Артистка вирішила довести фанатам, що не робила пластику.

Українська співачка Аліна Гросу вирішила поділитися із шанувальниками кадрами, зробленими у віці 13 та 26 років. 

Тим самим зірка хотіла показати всім, які зміни відбулися з нею за цей період і поставити крапку над "і" щодо пластичної хірургії. Крім того, співачка відрегагувала на хейтерів, які звинувачували її в тому, що вона набрала зайву вагу і почала гірше виглядати.

Тут постало питання, треба обговорити з вами. Гортай сторінки і будеш у шоці. А) Друга фотографія — Аліні 13 і Аліні 26. Все без макіяжу, фільтрів і фотошопу. Обговоримо, що ж там у мене змінилося? І яка, до біса, була проведена пластика? Якщо народжена була з маленьким носом, то чому він мав вирости? Б) Третє фото — чи пора мені вже вести марафон схуднення? В) Люблю людей, яким здається, що раніше я найкраще виглядала. Миру та щастя всім. Завдяки вам, я знаю, якщо я знову стану пиріжком — мене хтось все одно буде любити,- прокоментувала Аліна Гросу.

 

Крім того, співачка розповіла, що допомагає їй підтримувати себе у гарній формі.

Витягнулася я з роками, строгих дієт не дотримуюся, намагаюся просто не переїдати і іноді місяць контролюю калорії (з'їдаю до 1100 на день). Плюс багато води та активності, — зізналась артистка