23 липня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
05 06 2018 16:55

На всесвітній конференції для розробників на платформах Apple, яку щорічно проводять у Каліфорнії, “яблучники” представили наступні версії операційних систем iOS, macOS, watchOS і tvOS.

iOS 12

Цього разу розробники Apple зробили акцент на продуктивності операційних систем. Оновитися до наступної версії iOS зможуть ті ж пристрої, які підтримують iOS 11: всі iPhone від покоління 5s, а також iPad Air і наступні покоління. Під час конференції пообіцяли, що iOS 12 запускатиме застосунки на 40% швидше, вмикатиме камеру 70% швидше, а клавіатура з’являтиметься швидше на 50%, повідомляє uain.press

У новій операційній системі з’явиться новий застосунок – лінійка в доповненій реальності Measure. Нею можна буде вимірювати розміри реальних об’єктів.

ARkit 2 – новий фреймворк для роботи з доповненою реальністю. Покращено розпізнавання особи, рендеринг, з’явилося розпізнавання об’єктів і підтримка мультиплеєрного режиму. Користувачі декількох iPhone або iPad зможуть побачити одні й ті ж віртуальні об’єкти, а також взаємодіяти з ними. Можливості ARkit 2 показали на інтеграції конструкторів Lego з доповненою реальністю.

Застосунок Фотографії почне пропонувати пошукові запити, а також поліпшить пошук за заходами, закладами та місцями. Також програма сама оброблятиме світлини завдяки алгоритмам і пропонуватиме їх користувачу у вкладці Для Тебе.

Крім цього, в iOS 12 можна додати пропозиції від Siri на головний екран. Асистент вивчає ваші звички та повідомляє про релевантні дії. Наприклад, якщо ви щоранку купуєте каву – Siri почне це пропонувати.

Акції. Оновили дизайн застосунка, а також інтегрували з Apple News для показу бізнес-новин прямо в програмі.

Диктофон. Програма також змінила дизайн, отримала підтримку iCloud-синхронізації і iPad-версію.

Apple Books – нова назва iBooks. Читалка теж отримала новий дизайн, покращений цифрової магазин.

CarPlay. Автомобільна мультимедійна система отримала підтримку сторонніх навігаційних додатків.

Режим “Не турбувати”. Apple запроваджує підтримку нічної версії режиму – до ранку в ньому не будуть з’являтися повідомлення. Також режим “Не турбувати” можна запускати з таймером.

Повідомлення. З’явилася тонка настройка нотифікацій. Їх можна приховувати з екрану блокування, відправляючи відразу в центр повідомлень. Siri буде пропонувати відключити повідомлення від невикористовуваних програм. Нарешті з’явилося угруповання повідомлень.

Screen Time. Це контрольна панель, яка раз на тиждень буде надсилати детальний звіт про використання смартфона. Ви побачите, скільки ви користувалися додатками та коли. Для тих, хто бореться із залежністю від смартфона, з’явилися обмеження по використанню програм. Вони будуть відображати повідомлення про час, що залишився. Водночас усі налаштування та ліміти синхронізуються між пристроями.

Animoji та Memoji. Анімовані смайлики тепер розпізнають мову. А також тепер можна створювати власні віртуальні аватари, як у Snapchat. Записувати Animoji та Memoji можна одразу з програми Камера.

У FaceTime тепер можна створювати групові дзвінки до 32 людей одночасно. При цьому є накладення Animoji та Memoji у реальному часі.

watchOS 5

Тепер можна встановлювати семиденні змагання із друзями. Також з’явилися нові нагороди за послідовне виконання цілей.

Покращений трекінг. Годинники більш детально розпізнають активність: зараховують кола, стиль плавання, рівень підйому, темп бігу і так далі.

Обмін повідомленнями. Годинник можна перетворити в подобу рації за допомогою програми Walkie-Talkie – відправляти один одному короткі аудіо-повідомлення. Працює по мережі і Wi-Fi.

tvOS

Apple TV 4K отримає підтримку звуковий технології Dolby Atmos. Всі куплені фільми автоматично оновляться для підтримки нової технології. З’явилася підтримка нових кабельних каналів – усього більше ста.

macOS

Нова версія операційної системи 10.14 називається Мохаве. Це пустеля на кордоні Каліфорнії і Невади.

Темна тема. Вона перемикає інтерфейс додатків в темні кольори, змінює шпалери. Адаптовані все нативні додатки від Apple, включаючи середовище для розробників XCode.

Desktop stacks. Рішення проблеми з захаращеними робочими столами – нова функція групує файли з робочого столу у “стопки” по типу. Далі їх можна впорядкувати або використовувати в інших програмах.

У Finder з’явився новий спосіб відображення – Галерея. Акцент зроблений на великих прев’ю. ліворус, у сайдбарі, можна відобразити метадані файлу.

Скріншоти запозичили функцію із iOS. Після створення скріншота він відображається у правому нижньому кутку.

Акції, Диктофон та Apple News також з’явилися на macOS. Вони мають вигляд майже як iPad-версії.

Додаток Дім прийшло на декстопи. Завдяки ньому можна керуватипристроями “розумного дому”. Підтримується управління за допомогою Siri.

Mac App Store отримає редизайн у стилі мобільного App Store та підтримку темної теми. З’явиться формат Stories та статті з підказками. У магазині з’являться Office 365, Lightroom CC та інші нові програми.

 

Категории: 

Загрузка...