25 червня 2018

 
 
Картинка користувача admin.
17 05 2017 15:56

Своє ставлення до указу Президента України про заборону російських веб-сервісів та соціальних мереж вже висловили представник НАТО та генсек Ради Європи. У ЄС чекають детальнішої інформації щодо цих санкцій.

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Яглад висловив свою стурбованість з приводу указу Президента України  про блокування російських веб-вервісів та соціальних мереж.

«Блокування соціальних мереж, пошукових систем, поштових служб і новини веб-сайтів йде проти нашого спільного розуміння свободи вираження думок і свободи засобів масової інформації», − сказав він.

У НАТО також офіційно відреагували на санкції проти низки російських сайтів в Україні. Відповідний коментар «Європейській правді» надав представник Північноатлантичного альянсу:

«Український уряд дав чітко зрозуміти, що цей указ є питанням безпеки, а не свободи слова. Ми віримо у відданість України своїм міжнародним зобов'язанням, і тому, що в країні діє система стримувань і противаг», - заявили у НАТО.

А Європейський союз розраховує отримати від України детальнішу інформацію щодо санкційного рішення. Про це «Європейській правді» повідомили в представництві Європейського союзу в Україні:

«Ми підняли це питання в діалозі з українською стороною. Розраховуємо отримати детальнішу інформацію», − повідомив Юргіс Вільчинскас, керівник відділу преси та інформації дипмісії, повідомляє ЕнергоЛайф.інфо

Офіційна реакція на санкційне рішення буде схвалена в ЄС після отримання детальнішої інформації.

Нагадаємо, 16  травня президент підписав указ, який ґрунтується на рішенні РНБО та накладає санкції на російські соціальні мережі та веб-сервіси. 17 травня він набув чинності.

Також цей указ зобов’язує всіх інтернет-провайдерів заблокувати доступ до низки російських сайтів, включаючи «Яндекс», «Вконтакте», «Односклассники».

Категории: 

Загрузка...