fbpx Через буревій "Сіара" скасовують авіарейси над Європою

24 лютого 2020

 
 
Картинка користувача admin.
11 02 2020 13:52
У країнах, які зачепив ураган, також закривають парки і пам'ятки.

Через ураган "Сіара" почали масово скасовувати рейси в Великобританії, потім - в Бельгії, Нідерландах, Німеччині, Швеції, Норвегії та країнах Балтії, пише видання INKORR

Про скасування рейсів оголосили багато авіакомпаній, включаючи British Airways, Lufthansa, Eurowings. У регіонах Великобританії призупинили поромне і залізничне сполучення. Про зупинення поїздок також заявила німецька компанія Deutsche Bahn.

Інформація про скасування рейсів з'явилася в аеропортах Цюриха і Женеви, аеропорту Риги. Через погану погоду вони не можуть приймати літаки авіакомпаній. Частина з них перенаправляється в інші аеропорти, частина затримується. Туристам рекомендують стежити за розкладом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Укрзалізницею» тимчасово керуватиме ексменеджер McDonald’s

Зараз скасовано понад 350 рейсів. Компанії намагаються відновити сполучення. Тим не менш, пасажири, які придбали квитки на 10 та 11 лютого, можуть повернути гроші або безкоштовно змінити дату поїздки.

У країнах, яких торкнувся ураган, також закривають парки і пам'ятки (наприклад, Гайд-парк і Ріджентс-парк у Лондоні, Ейфелеву вежу в Парижі).

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Категории: 

Загрузка...