16 липня 2018

 
 
06 03 2017 13:33

 

Зазвичай у Міжнародний день жінок представниці прекрасної статі завжди розраховували на квіти. А більше - це вже які фінансові можливості у чоловіка. Хтось дарує солодощі, а хтось - прикраси. Втім, цього року жінки отримають дещо більш екстравагантні подарунки.

Згідно з опитуванням, проведеним компанією Prom.ua, найпопулярнішими подарунками на 8 Березня у 2017 році будуть жіночий одяг (сукні), товари для рукоділля і посуд. Також на подарунки купують різні побутові прилади, до прикладу, кавоварки чи фени. Традиційними дарунками залишаються декоративна косметика і засоби з догляду. Найбільш пікантними і не менш трендовими цьогоріч стануть інтимні товари - іграшки для втіх, а також еротичне вбрання. Експерти відзначають, що за останній рік популярність таких покупок зросла більш ніж наполовину.

Також популярності набирають товари для спорту - чи то від загального захоплення здоровим способом життя, чи то від набору ваги жінками взимку. Найбільше купують фітнес-браслети, які, до слова, замовляють самі жінки та дівчата. Такий пристрій нагадує годинник, що фіксує пройдену відстань, калорії, міряє тиск та пульс тощо. Слід зазначити, що продажі подібних девайсів за рік зросли на 600%.

Як кажуть продавці, цього року подарунки жінкам купувати почали вже у лютому - різко зріс продаж парфумів та косметичних засобів, посуду, постільної білизни та технологічних новинок.

Середній українець при цьому витрачає на подарунок близько 700 грн, свідчать результати опитування.

Загрузка...