20 липня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
15 12 2018 1:53

З появою  нового покоління пристроїв зв’язку межа між смартфонами та  звичайними мобільними телефонами стає все тоншою. У вітринах магазинів та на сайтах інтернет магазинів, таких як https://tasmarket.com.ua/catalog/smartfony-i-mobil, можна знайти різноманітні моделі будь-кого гаджету на власний смак та функціональність. Часом, самостійно розібратися у їх відмінностях користувачеві дуже складно. У статті ми намагатимемося порівняти сенсорні телефони і класичні мобільні телефони за кількома критеріями і виділити відмінності між ними.

Наявність операційної системи. Процесору смартфонах, дозволяє встановлювати операційну систему, а саме: SymbianOS, PalmOS, Bada, Windows, Mobile, Android. Деякі користувачі помилково сприймають можливість завантажувати в мобільний телефон Java додатки за наявність ОС. Технологія Java не операційною системою, це віртуальна машина, яка працює під управлінням ОС телефону.

Функціональність. Набір функцій, якими оснащуються стільникові телефони, зазвичай обмежується голосовими розмовами, передачею SMS-повідомлень, програванням музичних треків і використанням можливостей фото- і відеокамери. Хоча в сучасних мобільних телефонах функціонал значно розширений: можна виходити в Інтернет, у тому числі і за допомогою WiFi, переглядати відеоролики, грати в ігри. Всі перераховані вище функції і в смартфонах, але, крім цього, їх можливості суттєво розширені наявністю архіватора, органайзера, файлового менеджера, GPS-модуля, програми для читання і редагування файлів різних форматів, можливість завантажувати програми сторонніх розробників тощо. Але найважливішою характеристикою, яка відрізняє смартфон від телефону наявність можливості одночасного використання декількох програм (багатозадачність), тоді як в телефонах всі вони запускаються послідовно одна за одною.

Зовнішні характеристики. Як правило, розмір це основний параметр різниці між цими гаджетами. Смартфон практично завжди перевершує мобільні телефони, але з розвитком технологій різниця між ними за цим параметром стає вже не такою очевидною. Смартфони мають великий дисплей, який в сучасних моделях майже завжди сенсорний. Великий дисплей необхідний для зручності користування смартфоном і наочності, що відображається. Працювати з документами, дивитися відео або гуляти по Інтернету набагато зручніше на якісному екрані з великою діагоналлю.

Надійність в експлуатації. Ну, ось ми, нарешті, дійшли до параметра, за яким мобільні телефони перевершують смартфони. Це надійність в експлуатації. Якщо звичайний мобільний телефон впустити на підлогу або залити водою, він все одно буде працювати, тоді як смартфон боїться найменшого фізичного впливу на нього. Крім того, ремонт смартфона обійдеться значно дорожче, ніж ремонт телефону, тому з такими пристроями треба бути надзвичайно акуратними.

Таким чином, обираючи собі телефон у користування зважте усі критерії та вирішіть мету його застосування. 

 

 

Категории: 

Загрузка...