20 липня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
19 12 2018 2:26

Навряд чи хтось здивується, скажи йому, що вітчизняна енергетика знаходиться не в кращому стані. Давно застаріле обладнання, часті перепади напруги  на лініях електропередач, все це змушує замислитися про інші способи отримання заповітної електроенергії.

Щодня в інших країнах розробляють нові способи посилення джерел електроенергії. Але ні що не йде в порівняння з дизельним двигуном https://dalgakiran.ua/store/Dizelnyie_elektrostantsii, який використовується людством понад сто років.

Які ж бувають генератори і яка між ним різниця? Спробуємо з’ясувати.

Генератори зазвичай використовують при відключенні електроенергії або якщо електрика не підведена в приміщення. У цьому випадку використовують автономну електромережу, яка працює за допомогою бензинових або дизельних генераторів.

Бензиновий генератор не призначений для тривалих робіт. Він здатний виробляти електрику в будь-яку погоду, оскільки не боїться різких перепадів температури, а також є морозостійкий. При тривалій експлуатації продуктивність такого генератора різко знижується, і він може легко вийти з ладу.

Для тривалої експлуатації і при стабільному електропостачанні рекомендується вибирати дизельний генератор. Такі генератори надійні і забезпечують споживачеві електроенергією до 10 кВт. Дизель-генератори часто використовують для забезпечення житлових будинків і невеликих селищ, у яких відсутня основна електромережа. Додатковим плюсом дизель-генераторів є - економічність. Щоб забезпечувати тривалу експлуатацію агрегату, потрібно використовувати його потужність повністю.

Доречі, дизельні генератори споживають меншу кількість палива в порівнянні з бензиновими аналогами. До того ж, саме паливо дешевше і деталі знайти не складе особливих труднощів. Тому дизель-генератор почав користуватися великим попитом серед населення.

Отже, на сьогоднішній день існує беззаперечна перевага дизельних генераторів в порівнянні з альтернативними джерелами енергії. В першу чергу, це пов'язано з автономної від електромереж роботою. Генератор здатний працювати цілодобово в залежності від оточуючих умов. Вони прості у використанні, і при цьому не мають потреби в джерелах живлення для роботи.  Сучасні генератори безпечні у використанні, і відповідають нормам пожежної безпеки.

 

Категории: 

Загрузка...