23 лютого 2019

 
 
Картинка користувача admin.
27 06 2018 15:42

Вихід із Європейського союзу дасть можливість Великобританії стати ще ближчою до решти світу, ніж раніше, сказав міністр закордонних справ Сполученого Королівства Борис Джонсон.

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон очікує, що після Brexit співпраця Лондона та Києва стане ще інтенсивнішою.

Про це Джонсон заявив журналістам після виступу на Другій міжнародній конференції з питань реформ в Україні в Копенгагені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Польща запустить потяг до Китаю через Україну

"Великобританія чітко сказала з самого початку: ми вважаємо, що вихід з Європейського союзу надає можливість Великобританії стати ще ближчою до решти світу, ніж раніше. Я хочу наголосити, що ми виходимо з Європейського союзу, а не з Європи. Наше партнерство і дружба з Україною будуть, безумовно, ще більш інтенсивними", – сказав глава МЗС Сполученого Королівства.

Він упевнений, що Brexit дасть можливість зробити більше, ніж Лондон робить сьогодні. Раніше Джонсон запевнив, що Великобританія буде підтримувати Україну як у проведенні реформ, так і у протистоянні російській агресії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Новим президентом ПАРЄ вчетверте в історії стала жінка

Друга міжнародна конференція з питань реформ в Україні пройшла в Копенгагені. У її роботі беруть участь міністри закордонних справ країн – членів ЄС, "Великої сімки" і НАТО, представники українського уряду, громадянського суспільства, бізнесу, ЗМІ та міжнародної експертної спільноти. Минулого року конференція пройшла в Лондоні.

Вихід Великобританії з ЄС заплановано на 29 березня 2019 року о 23.00 за лондонським часом (30 березня о 1.00 за Києвом).

Категории: 

Загрузка...