Євро-2024. Італія пропустила на 23 секунді, але здолала опір Албанії

Збірна Італії перемогла Албанію з рахунком 2:1 у першому матчі групи B на Чемпіонаті Європи-2024 з футболу.

Чинні чемпіони Європи, збірна Італії (група B), змогли здолати Албанію з певними проблемами. Головні події матчу відбулися в першому таймі. На першій хвилині албанці скористалися помилкою італійців і забили гол після їх вкидання аутом. Цей гол став найшвидшим в історії Чемпіонатів Європи. Проте, збірна Італії зуміла забити два голи на 11 і 16 хвилинах, що дало їм перевагу. Вони контролювали гру і в другому таймі. Хоча албанці також мали свої небезпечні моменти, воротар італійців виявився надійним.

На Чемпіонаті Європи також вже відбувся матч між Іспанією і Хорватією, де Іспанія здобула перемогу з рахунком 3:0. У наступних матчах у групі B 19 червня зустрінуться Хорватія та Албанія, а 20 червня - Італія та Іспанія. Варто також зазначити, що в групі A вже відбувся матч між Швейцарією та Угорщиною, де Швейцарія перемогла з рахунком 3:1.

Чемпіонат Європи-2024 триває з 14 червня до 14 липня в 10 містах Німеччини. Збірна України грає у групі E з Румунією, Словаччиною та Бельгією. Перший матч збірна України проведе 17 червня о 16:00 проти збірної Румунії.