Глобальний збій Telegram: мережа відреагувала

Глобальний збій Telegram: мережа відреагувала

Увечері 8 травня сталася серйозна поломка у роботі популярного месенджера Telegram. Проблеми з доступом виникли близько 21:30 у кількох країнах світу, включаючи Україну, США, Литву, Латвію, Казахстан, Молдову, Румунію, Узбекистан, Німеччину, Шрі-Ланку, В'єтнам, Португалію, Камбоджу, Росію та Білорусь. Це тривало близько півтори години.

Українські користувачі Telegram відреагували на цю поломку великою хвилею мемів, порівнюючи її з проблемою відключення електропостачання.

Багато людей жартували про те, що вони, можливо, перевищили ліміт використання Telegram.

Також багато користувачів спочатку припускали, що неможливість використовувати Telegram пов'язана зі слабким інтернет з'єднанням.

Після поломки Telegram, офіційні особи, ЗМІ та громадські організації почали рекомендувати користувачам інші месенджери для комунікації.

Це вже не перша поломка, яка сталася з Telegram протягом останнього місяця. 31 травня у деяких користувачів були проблеми з надсиланням повідомлень, а 24 травня сталася серйозна поломка, яка затримала користувачів у США, Україні, Узбекистані та інших країнах.

Нагадаємо, що 28 квітня Telegram заблокував деякі офіційні боти, які були проти військової агресії Росії проти України. Telegram пізніше прокоментував блокування офіційних ботів Головного управління розвідки, Служби безпеки та бота під назвою "єВорог" від Міністерства цифрової трансформації.

Як повідомлялося, Верховна Рада зараз обговорює питання регулювання Telegram. Адміністрація Telegram відмовляється блокувати канали, які поширюють російську пропаганду. Це може призвести до блокування месенджера в Україні.

Читайте також: