23 лютого 2019

 
 
Картинка користувача admin.
12 03 2018 15:05

Керівник Space X Ілон Маск виступив на технологічній виставці в Остіні в США. Підприємець поділився своїми планами на майбутнє. Бізнесмен пообіцяв відправити перший космічний корабель на Марс вже в першій половині 2019 року.

Ілон Маск заінтригував присутніх, розповівши їм про прекрасні перспективи, які стосуються пересічних громадян і олігархів. Спочатку на Марсі збираються висадити рослини для того, щоб люди могли існувати на Червоній планеті. Після цього інженери займуться зведенням куполів. Під цими конструкціями хочуть побудувати справжні міста. Переміщатися між населеними пунктами стануть за допомогою тунелів. Ілон Маск заявив, що дата відправки космічного корабля до Марсу може змінитися, пише grifonsoft.ru

У 2022 році Space X має намір запустити на Червону планету вантажний літальний апарат. За підрахунками економістів, вартість одної космічної подорожі складе 5-6 млн доларів. Ілон Маск передрікає зацікавленість бізнесменів до місій на Марс, оскільки з'явиться необхідність створювати нові будівлі, споруди, заводи, енергоблоки і інші умови для існування людей.

Категории: 

Загрузка...