"Мені дуже неприємна вся грязь", - Ганна Скороход заявила, що Полякова вбили

Народний депутат від групи "Партія "За майбутнє" Ганна Скороход заявила, що депутата Антона Полякова, в організмі якого знайшли метадон з димедролом, вбили.

Вона стверджує, що політик ніколи не приймав наркотики і його смерть точно не була фатальною випадковістю.

Про це Скороход заявила в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24".

Депутат розповіла, що Поляков навіть не пив таблетки від голови й ніколи не "балувався" забороненими речовинами. За словами Скороход, вона і політик бували в різних компаніях, але він жодного разу не погоджувався пробувати наркотики, хоча йому і пропонували.

"Мені дуже неприємна вся грязь, яка ллється і лилася, і та брехня, яка поширюється, в тому числі правоохоронними органами і яка не має нічого спільного з правдою. Я хотіла б відкрито і відверто на всю країну заявити, що Антон Поляков був убитий. І не треба придумувати нічого і не треба розповідати нічого про наркотики і ще якусь нісенітниця, яку придумує пан Єнін... Не треба всіх гребти під одну гребінку", - заявила депутат у прямому ефірі.

Крім цього, Скороход стверджує, що на шиї померлого Полякова вона особисто бачила слід від задухи. Депутат впевнена, що політик помер не своєю смертю.

"Ніхто чомусь не пояснює борозну на шиї від задухи, яка у нього була, я особисто її бачила... Чомусь тут нам поліція не дає жодних пояснень, що за борозна на шиї була в Антона. Розповідати про ланцюжок і ще якусь нісенітницю можна тільки людям, які не розуміють нічого в цьому", - сказала депутат.

Також Скороход заявила, що її ніхто не допитував у справі про смерть Полякова.

За словами депутата, вона хоче домогтися правди. Після своєї заяви вона зазначила, що не планує здійснювати самогубство і вживати наркотики.