"Моя боротьба в Україні довжиною в 11 років", - Ектор Хіменес-Браво розповів про хейт

Ресторатор і суддя кулінарного шоу "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво отримав українське громадянство. Але зізнався, за що його "цькували" в Україні. Шеф-кухар опублікував відвертий пост в соцмережі Instagram.

Канадський і український шеф-кухар зазначив, що часто стикається з негативними коментарями в свою адресу. Він заявив, що в Україні прожив більшу частину свого життя, весь свій час, зусилля і турботу він віддає саме нашій країні. Ектор зізнався, що хоче, аби українці смачно і корисно їли, а також допомагає відродити гастро-спадщину нашої країни.

"Вали в свою країну", "йди там роби", "не знаєш мову", "за 11 років міг би навчитися", "вискочка", "чому не український шеф суддя" ... Я знаю 5 мов, ще одну не можу помістити в голові, поки що, це дійсно складно. За 11 років я вклав Україну в своє серце, а там неважливо, як я розмовляю, важливо те, що я роблю і що відчуваю. Дуже прикро, тому що знаю, українці дуже добрі та чуйні люди, й гарно приймають іноземців та іммігрантів. Але є такі люди, які все псують, не тільки дають негатив мені, а псують весь імідж України такою поведінкою, - зазначив Ектор.

Ресторатор також згадав, що коли він приїхав в Україну, тут не було хороших ресторанів, а зараз іноземці приїжджають в Україну, щоб походити по ресторанам і спробувати місцеву кухню.

"Зараз велика різноманітність та у людей є розуміння того, що їжа може бути якою завгодно, здоровою і смачною, і я сподіваюся, що хоч трохи, але моя заслуга тут теж є. Мій внесок у цей розвиток. Адже, це те, що я роблю - виховую кулінарний смак, піднімаю якість їжі. Зараз в Україну приїжджають іноземці саме заради того, щоб походити по ресторанам і смачно поїсти. І я пишаюся цим. Це круто! Це стало частиною залучення іноземних туристів, частиною інвестицій в Україну. Один з каналів розвитку нашої країни! Всі свої гроші я інвестую тільки в Україні, плачу податки, даю робочі місця українцям. Хіба це гідно хейту?" - зазначив Ектор.

Підписники телеведучого підтримали його, поділилися словами підтримки і схвальними коментарями на адресу судді шоу "МастерШеф" на СТБ.