19 березня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
20 04 2018 16:58

Жителі зони АТО на Донбасі отримують телесигнал з окупованих Донецька і Луганська, що дозволяє їм дивитися російське телебачення. Включення “глушилок” має вирішити цю проблему.

Про це заявив в ефірі ObozTV народний депутат від БПП, член парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорій Шверк.

“Ми були в Донецькій і Луганській областях кілька разів на виїзному засіданні комітету. Ми заходили до людей в будинки і дивилися, що показує їх телебачення – майже на передку. Насправді, кожна людина може дивитися і російські, і українські канали”, – розповів Шверк.

За словами депутата, в зоні АТО, якщо налаштувати певним чином свою антену, можна дивитися або більше російських, або більше українських каналів.

“Людина сама обирає, що дивитися. Але мало хто займається переналаштуванням антен, вони всі ще в радянські часи були налаштовані на Донецьк і Луганськ, звідки зараз транслюються російські або “сєпарські” канали. Більшість людей дивилися це, тому були розроблені заходи, щоб заглушити ці канали на території бойових дій”, – повідомив він.

Шверк також зазначив, що російські канали багато чого зробили, щоб, незважаючи на заборону в Україні, продовжувати мовлення хоча б у прикордонних районах.

“Значно були підвищені потужності передавачів у прикордонних областях, щоб люди мали можливість їх чути і бачити. На жаль, люди дивляться”, – констатував він.

Категории: 

Загрузка...