22 січня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
06 09 2017 17:51

«Розумний» холодильник із вбудованими сенсорними датчиками реагує на голос господаря

Японська компанія Panasonic продемонструвала на виставці побутової електроніки IFA 2017 у Берліні холодильник, який може самостійно пересуватися і реагувати на голосові команди, повідомляє видання «Популярна механіка».

Технологія голосового управління не нова, вона широко застосовується в сучасних автомобілях, дозволяючи безпечно керувати мультимедійною системою та іншими функціями, не відриваючи рук від керма і не відволікаючись від водіння.

Однак у побутовій техніці технологія голосового управління, схоже, з'явилася вперше.

Panasonic розробила роботизований холодильник, швидше схожий на типовий міні-бар, який вміє орієнтуватися в приміщенні, пересуватися по будинку, немов робот-пилосос, і навіть реагувати на голосові команди господаря. Для цього холодильник обладнаний набором лазерних сенсорів і датчиків, пише mind.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Відомі бізнесмени та медійники поділились своєю формулою успіху

За допомогою колісної платформи холодильник може самостійно під'їхати до господаря, якщо той покличе його, і привезти йому прохолодні напої. Також Panasonic збирається внести додаткові функції у винахід – його верхня площина буде нагріватися, це дозволить підігрівати закуски на зразок піци. Коли цей гаджет з'явиться в продажу, поки що невідомо.

Категории: 

Загрузка...