fbpx Переваги онлайн бухгалтерії

28 лютого 2020

 
 
Картинка користувача admin.
02 10 2018 0:40

Кожний підприємець хоча б раз у своїй роботі мав проблеми у сфері бухгалтерії. Це питання людського фактору, тобто неуважності, забудькуватості, лінощів та інших людських пороків. Нерідко такі емоційні випади коштують компанії значних коштів, тому з часом виникає потреба у заміні працівника. На радість існують компанії, такі, як  Центр Бізнес-Технологій https://cbt.ua/services/,  які зможуть забезпечити професійний підхід у бухгалтерському обліку. Але, якщо ви хочете самостійно приймати участь у кругообігу коштів компанії, то існує можливість роботи онлайн-бухгалтерії.

Онлайн-бухгалтерія - це спеціальний сервіс, що дозволяє вести повноцінний облік діяльності приватних підприємств. Цей спосіб ведення бухгалтерії особливо популярний серед тих бізнесменів, які хочуть самі мати уявлення про те, що відбувається з їхніми фінансами, і готові приділити цьому трохи свого часу. На нашу думку, онлайн-бухгалтерія - це просто, зручно, надійно, актуально і вигідно.

Якщо ви ведете свою бухгалтерію в онлайн-сервісі, то вам не потрібно мати спеціальних бухгалтерських знань. Вам також не треба вивчати особливості кожного податкового режиму, виберіть свою систему оподаткування і ведіть облік тільки у відповідній їй звітності.

Онлайн-бухгалтерії розробляють для звичайних непрофесійних користувачів, тому для них характерні: простий і зрозумілий інтерфейс; автоматичне заповнення документів; підказки і приклади заповнення; перевірка підготовленої звітності перед її відправкою; керівництво користувача; відповіді на часті питання і допомога служби підтримки; нагадування про терміни здачі звітності, сплати податків та інших важливих подій; наявність довідкових матеріалів; новини в сфері обліку і ведення підприємницької діяльності.

Доступ до своїх даних в будь-який час і з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету - це очевидний плюс кожного онлайн-сервісу.

Використовуючи такі програм ви відразу бачите всю інформація по працівникам: прийом на роботу, звільнення, нарахування та виплата зарплати, звітність і навіть аналіз витрат на оплату праці. Не виходячи з програми, ви також дізнаєтеся  інформацію з продажу і покупок, по складу, руху коштів по банку і касі, про розрахунки з контрагентами тощо. Виставити і оплатити рахунок, оформити накладну, скласти акт звірки розрахунків, підготувати шаблон договору, заповнити платіжне доручення - це все теж можливості  таким сервісам.

Звичайно ж, багатьох хвилює збереження і безпека даних. Вся робота в онлайн-бухгалтерії ведеться через канал захищеного з'єднання між клієнтом і сервером, що підтверджується сертифікатом SSL. Всі ваші дані перетворюються через шифрування та доступні в незмінному вигляді тільки вам і користувачам з доступом. Аналогічна система захисту застосовується в інтернет-банкінгу, системах оплати та інших сервісах, що забезпечують зберігання даних.

Отже, користування онлайн-бухгалтерією збереже ваш час, гроші та клієнтів. Звісно, кожний у праві обирати свій порядок роботи, тому до вибору персоналу чи онлайн-сервісу потрібно підходити обачно.

Категории: 

Загрузка...