Перші враження та претенденти: як пройшла прем'єра другого сезону "Холостяка"

Вчора, 17 вересня о 19:00, в ефірі телеканалу СТБ глядачі стали свідками нової красивої історії любові - співачки та Холостячки Злати Огневич.

Підкорити її серце можливо романтикою, драйвом і щирістю. Чи врахують чоловіки інтереси Злати при першому знайомстві?

Традиційно зустріч Холостячки з претендентами на її серце відбудеться в форматі вечірки, де чоловіки постараються завоювати першу симпатію Злати.

Холостячка познайомиться з 25 учасниками, після чого зробить перший вибір серцем. Появи претендентів на серце Злати обіцяють бути ефектними! Один з них навіть, щоб справити враження, прилетить на зустріч на вертольоті! Кожен чоловік намагався мене здивувати.

Всі учасники харизматичні, цікаві. Ніколи б не подумала, що в один вечір я зможу політати на вертольоті, погладити коня і побувати на концерті, - розкрила перші подробиці вечірки Холостячка.

 

Уже в першому випуску завдяки одному з чоловіків здійсниться дитяча мрія Злати! 

Я особисто переконалася, що на проєкті "Холостячка" можливо все. Я змогла відпустити себе і прислухатися до серця, - зізналася Огневич.

За словами Холостячки, її залучають впевнені чоловіки, які не бояться своїх почуттів і емоцій. Уже сьогодні учасники отримають можливість продемонструвати якості, які найбільше цінує в потенційному партнерові Злата. А допоможе їм у цьому ведучий Григорій Решетник.

Хто з чоловіків впорається з усіма завданнями, щоб довести, що він - той самий?