Перспективи вдалого працевлаштування в Америці у 2023 році 

Перспективи вдалого працевлаштування в Америці у 2023 році 

Очікується, що весь 2023 рік трудова міграція до Америки буде мати наступні особливості:

  1. Зміна законодавства. Очікується, що американська влада (США та Канада) запровадить нові законодавчі зміни, які можуть вплинути на процес отримання робочих віз та імміграційних дозволів. Це може включати зміни в квотах віз та умовах отримання робочої візи.

  2. Популярність віз H-1B: Візи H-1B у США для висококваліфікованих спеціалістів зростає серед іноземних працівників. За рік до 2023 року міграційні служби США прийняли нові заявки на робочі візи H-1B на близько 85 тисяч місць, що свідчить про стійкий інтерес до цих віз.

  3. В Америці очікується збільшення конкуренції серед мігрантів. Зростаюча популярність віз H-1B може призвести до збільшення конкуренції серед кандидатів з усього світу, що бажають отримати ці візи. 

У 2023 році відбудуться й зміни візових категорій. Очікується, що у 2023 році можуть з'явитися нові візові категорії або зміни в існуючих. 

Знайти роботу за кордоном допоможуть на сайті layboard.com

Наприклад, можуть бути введені спеціальні візи США та навіть Канади для робітників у галузі інформаційних технологій або для робітників в галузі енергетики.

Читайте також: