Поради від Олександра Педана, як тримати себе в гарній формі майже в 40 років

Подивившись на Олександра Педана, складно повірити, що в наступному році у нього ювілей - Олександру виповниться 40. Активний і завжди усміхнений батько і ведучий Нового каналу є прикладом для багатьох.

Він поділився основними секретами, як йому вдається тримати себе в такій чудовій формі.

Харчування

Я ніколи не був затятим зожніком: ні разу не вийшло повноцінно відсидіти на дієтах, не міг організуватися, щоб стабільно ходити в спортзал. І нехай там що, зараз я в хорошій формі.

Ділюся Лайфхаком, як це вдається. -  живлення. Каюсь, грішу. Люблю їсти хліб з маслом і навіть гарячі бутерброди. Але роблю це тільки вранці. Тоді дозволяю собі з'їсти все що завгодно. Далі можна подивитися, що писали в Біблії: "З'їж сніданок, обід розділи з другом, вечерю віддай ворогові".

Я плюс-мінус намагаюся дотримуватися цього. На обід не їм суп, салат, основне блюдо, компот, а також десерт. Зазвичай це або якийсь ситний борщ, або порція другого. З вечерею важче, тому що він ненормований. Іноді взагалі не їм на ніч. Але якщо все ж хочеться перекусити, то це білок: м'ясо, курка, телятина, - каже Педан.

Спорт

Тут все просто. Мені здається, що будь-яка активність може набриднути. Тому постійно змінюю хобі. Намагаюся, щоб у тиждень було хоча б дві якихось тренування. Або скалодром, або спортзал, або біг, або катання на велосипеді або вейксерф. До речі, недавно спробував нову штуку - електро-гідрофойл. Це дошка з моторчиком, де під водою знаходиться крило, яке дає швидкість. Людина тримає в руках пульт і керує цією швидкістю. На певній швидкості можеш вийти з води і балансувати так, щоб крило було під водою, а ти - над водою. Цікаво, дуже раджу спробувати. Однак це тільки здається, що там постійно стоїш. Фактично це баланс у формі 3D, ще й з моторчиком. - розповідає Олександр.

Головна порада від Олександра Педана

Найважливіше, щоб і їжа, і спорт перейшли у звичку, у ваш стандарт в день, - нагадав ведучий. - А також, щоб від цього був кайф. Інакше зривів не уникнути. В якийсь момент просто програєте в битві з дієтами або спортом.