18 березня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
10 08 2018 11:28

З першого погляду кутовий диван видається не дуже практичним предметом інтер’єру. Він виглядає дуже громіздким, займає багато місця і не є симетричним. Але з іншої сторони він навпаки відрізняється великою ергономічністю. Якщо правильно розмістити подібний виріб, ви зможете зовсім по-іншому представити вашу вітальну кімнату, яка таким чином заграє новими барвами.

Купити кутовий диван ви можете в інтернет-магазині

Дивани для Нірвани. Широкий асортимент і висока якість йдуть в комплекті до чудового обслуговування.

Особливості кутових диванів

Не існує правильної відповіді на питання: «Який диван краще: прямий чи кутовий». Кожен з цих виробів наділений своїми перевагами та недоліками. Купляти кутовий диван потрібно в тому випадку, якщо ви плануєте досягнути якихось особливих ефектів в дизайні власної вітальні. Тож яким чином кутовий диван може підкреслити переваги приміщення, в якому його встановлюють? Все дуже просто, потрібно лише дотримуватись основних правил при його розміщенні:

  • По-перше, кутові дивани не потрібно ставити у невеликих кімнатах. Вони займають більше місця й виглядають громіздко. Від цього вільного простору в кімнаті стане набагато менше, як візуально, так і наявно. В подібні приміщення краще встановлювати прямі дивани.
  • При необхідності встановлення додаткового спального місця, а площа кімнати дозволяє встановити кутовий диван, то варто скористатися подібним шансом. Кутові дивани роблять з доволі якісних матеріалів, а розкладні їх різновиди здатні забезпечити кілько людей дуже комфортним спальним місцем. Для економії простору це дуже хороший варіант.
  • Якщо ви вирішили розмістити ваш диван несиметрично іншим меблям, то кутовий різновид даного виробу стане кращим варіантом ніж прямий, оскільки він сам по собі не відрізняється симетричністю, тому дисонансу викликати не буде. Прямий диван в такому випадку буде виглядати недоречно.
  • Всього існує два варіанти розміщення кутового дивану всередині приміщенні. Один з них передбачає встановлення виробу в кутку, що дозволяє ефективніше використати поверхню стіни. Інший використовується для розмежування кімнати на окремі зони. В такому випадку диван встановлюється приблизно по-центру приміщення. Таким чином він виконує роль своєрідного бар’єру між різними зонами.
  • Зона розміщення кутового дивану називається зоною відпочинку. Доволі часто біля нього встановлюють одне чи два крісла, журнальний столик й невеликий килим, завдяки якому кімната візуально розширюється.

Як бачимо, слідування всього лиш кільком правилам дозволяє ефективно й красиво розмістити кутовий диван у приміщенні середнього або великого розміру.

Категории: 

Загрузка...