19 вересня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
04 02 2019 10:45

Про намір балотуватися на другий термін чинний Президент заявив 29 січня. Оголосив про своє рішення під час виступу на форумі " Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом". Серед іншого, глава держави заявив і про плани на майбутнє. Петро Порошенко прогнозує, що вже до 2024 року Україна подасть заявку на вступ до Євросоюзу, а також отримає план дій щодо членства в НАТО. 

Порошенко у ЦВК сказав: "За ці 5 років країна пройшла шалені випробування. Дуже важливо, щоб ці жертви і ці зусилля, які докладав український народ, їх не змарнували. Щоб ми не зупинилися на півдороги і щоб наші рішучі дії в напрямку реформування країни відповідальності критеріям, які необхідні для членства в ЄС та НАТО – це принципова наша ключова позиція".

Подав документи до ЦВК і колишній журналіст, а нині висуванець від партії "Сила людей" Дмитро Гнап. Напередодні стало відомо, що 2,5 мільйони гривень на внесок він назбирав за допомогою так званого фандрейзингу, тобто публічного збору коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Парубій підписав проект державного бюджету на 2019 рік

Як відомо, Дмитро Гнап – екс-журналіст та громадський діяч. Про те, що йде в політику, заявив улітку 2018-го і долучився до "Сили людей". Як кандидата від партії його висунули на з'їзді 20 січня.

Додамо, що сьогодні останній день, коли Центральна виборча комісія приймає документи від охочих позмагатися за президентське крісло. ЦВК працюватиме до півночі. Після того, протягом 5 днів документи перевірятимуть і реєструватимуть кандидатів. Імовірно, остаточний список усіх претендентів на посаду глави держави оприлюднять вже в п'ятницю, 8 лютого. 

Категории: 

Загрузка...