Португалія у серії пенальті здолала Словенію та вийшла у чвертьфінал Євро-2024

Португалія виходить у чвертьфінал Євро-2024

Збірна Португалії з футболу змогла пройти до чвертьфіналу Євро-2024, перемігши у серії пенальті збірну Словенії. У першому таймі португальці мали гострі моменти, але не змогли забити гол. Незважаючи на більшу кількість контролю м'яча, обидві команди не змогли відкрити рахунок до перерви.

У другому таймі португальці знову кілька разів небезпечно атакували, але гол не забили. Головний час матчу закінчився внічию, тому спортсмени прийшли до серії пенальті. В цій серії португальці стали переможцями, адже словенці промахнулися кілька разів. Португалія вийшла у чвертьфінал, де зіграє зі збірною Франції.

Також в 1/8 фіналу Євро-2024 збірна Франції здолала команду Бельгії з рахунком 1:0. Англія також вийшла у чвертьфінал, перемігши Словаччину з рахунком 2:1 після додаткового часу.