Ольга Харлан розповіла, як наречений ревнує її до Дмитра Дікусара

Ольга Харлан розповіла, як наречений ревнує її до Дмитра Дікусара

Олімпійська чемпіонка зізналася, що для Луїджі Самеле "Танці з зірками" стали важким періодом.

Українська спортсменка та учасниця "Танців з зірками" Ольга Харлан зізналася, що її наречений Луїджі Самеле ревнував її до Дмитра Дікусара. Останній, до речі, не на жарт засмутився через поразку на проєкті.

В інтерв'ю DOROTYE ​​Харлан розповіла, що давно хотіла взяти участь у танцювальному шоу, проте минулого року їй довелося відмовитись через олімпіаду. У 2021 році вона таки змогла здійснити свою мрію та вийти на паркет "Танців з зірками".

Але, як виявилося, на проєкті в олімпійської чемпіонки траплялися не лише складнощі під час репетицій та виступів, а й в особистому житті. Так, Ольга Харлан зізналася, що її наречений — італійський фехтувальник на шаблях Луїджі Самелі — дуже ревнував кохану до Дмитра Дікусара.

Трохи йому бентежно, звичайно. Але я його всіляко заспокоюю, говорю, що це танці, це гра, — говорить Харлан.

Луїджі не закочував Ользі сцени ревнощів, проте виявляв ці емоції в інших речах.

Це виявлялося в чомусь іншому. Наприклад, "ти мені написала пізно смс-ку, забула". Він так нервував. То був тригер. Він помічав дрібні речі, наприклад, як я написала через півтори години, а не годину, як обіцяла. Для нього період танців теж видався дуже складним. Бо він мене не бачить. Але бачить, як я трусь біля красивого чоловіка, на мене дивляться у відвертих костюмах. Для нього це складно, і я це розумію. Всіляко намагаюся якось згладити це все, — зізналася Ольга Харлан.

Читайте также: