Сергій Притула та Леся Нікітюк поділилися особистими ритуалами перед зйомками

Сергій Притула та Леся Нікітюк поділилися особистими ритуалами перед зйомками

Одне з найбільш рейтингових розважальних шоу для всієї сім’ї "Хто зверху?" Новий канал показує щотижня у четвер о 19:00. Якщо в ефірі ви дивитеся прем’єри протягом трьох місяців, то знімають проект упродовж десяти днів. Ведучим Сергію Притулі та Лесі Нікітюк треба завжди бути свіженькими й на позитиві.

У кожного — свої лайфхаки бадьорості

Телеведучі вже не перший рік проходять етап підготовки до роботи, і вже виробили свої "фішки" для успішного результату

"Останні років 10-12 у мене все без змін: не їм під час зйомок. Це про робочий день, — зізнається Притула. — А перед ним… Ну, бажано заснути не пізніше, ніж за п’ять-шість годин до зйомки. Бо потім — зміна 13-14 годин, під кінець може хилити на сон! Під час зйомок одинадцятого сезону продюсери подбали, щоб графік зйомок "Хто зверху?" не вимотував. Між кожним 3-4-денним пулом було таких самих три-чотири дні на відпочинок. За що я страшенно вдячний".

У співведучої Сергія Лесі Нікітюк свої секрети.

"Перед зйомками я триста разів стрибаю на скакалці, — каже Леді Ле. — Це для того, аби з’явився такий собі лімфодренажний ефект. Сходять усі набряки, обличчя стає рівним і свіжим. У моїй гримерці завжди є очищувач-зволожувач повітря. Він ще й нейтралізує різні бактерії. Також у мене завжди багато води. А між знімальними днями я просто сплю. Ще ходжу до спортивної зали, а потім знову сплю. Повірте, це дуже важливо!".

Читайте также: