У Львівській області чоловік забив до смерті кочергою свою співмешканку

У Львівській області чоловік забив до смерті кочергою свою співмешканку

Суд засудив 31-річного мешканця с. Біле Львівського району Львівської області до 9 років позбавлення волі за вбивство його 33-річної співмешканки.

Про це у понеділок, 8 листопада, повідомляє Перемишлянський районний суд Львівської області.

За даними слідства, вбивство сталося в ніч проти 19 березня 2021 року. Того дня близько 21.00 33-річна жінка повернулася додому зі Львова, повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

"Обвинувачений запитав її, де вона була. На це жінка розповіла, що зустріла знайомих у місті. Це не сподобалося агресору і він на кухні взяв кочергу і почав жорстоко бити потерпілу. Жінка благала чоловіка зупинитися і навіть перепросила, що провела час зі знайомими. Агресор жорстоко бив потерпілу навіть тоді, коли у неї з лиця текла кров, тоді жінка вийшла в іншу кімнату і впала. Згодом чоловік допоміг жінці вмитися і поклав її спати. На ранок потерпіла померла. У жінки діагностували численні травми та крововиливи, що призвело до смерті", - розповіли у прокуратурі.

Про вбивство жінки розповів сам її співмешканець. Коли на місце НП приїхали правоохоронці, він заявив, що побив жінку, тому що "хотів її навчити правильно поводитися і не обманювати його".

Читайте также: