Українці у трьох областях отримають газ безкоштовно

Українці у трьох областях отримають газ безкоштовно

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України розширює експериментальний проект із забезпечення зрідженим газом уразливих категорій населення на прифронтових територіях. Спочатку ініціативу планували реалізувати лише на Харківщині, але тепер вирішено включити також Сумську та Донецьку області.

Про це повідомляє "Хвиля", посилаючись на повідомлення прес-служби Мінреінтеграції.

"У рамках гуманітарного реагування ми хочемо забезпечити побутовим газом якнайбільше вразливих громадян на прифронтових територіях. Тому не обмежуватимемося Харківщиною. Поширимо проект на Сумську та Донецьку області", - заявила віце-прем'єр-міністр, голова Мінреінтеграції Ірина Верещук.

Проект передбачає створення механізмів постачання скрапленого газу у балонах як гуманітарної допомоги вразливим категоріям населення для проходження зимового періоду. Сумська та Донецька області вже визначили свої потреби та надали пропозиції щодо проекту нормативного акту.

Міністерство енергетики разом із Міністерством реінтеграції, обласними військовими адміністраціями, прифронтовими громадами та іншими заінтересованими сторонами розробляють відповідну постанову. Ініціатива спрямована на підтримку населення у складних умовах близькості до зони бойових дій та забезпечення необхідними ресурсами під час зимового періоду.

Читайте также: