Українська група Artik & Asti розпалася через 10 років спільної зіркової роботи

Українська група Artik & Asti розпалася через 10 років спільної зіркової роботи

Через 10 років спільної роботи український поп-реп-гурт Artik & Asti розпався. Про це стало відомо із заяви учасника та продюсера колективу Артема Умріхіна (Artik).

На своїй сторінці в Instagram він розповів, що солістка Анна Дзюба вирішила залишити гурт.

Точна причина цього рішення поки не розголошується, але фанати підозрюють, що найімовірніше співачка розпочне сольну кар'єру.

Не для кого не секрет, що цього року гурту Artik & Asti виповнюється 10 років. 10 років з моменту, як я знайшов Аню і створив гурт Artik & Asti. За ці 10 років Аня перетворилася з маленької дівчинки на розкішну жінку та артиста! Сьогодні напевно для багатьох стане сумним, а для деяких навпаки радісним. Вже давно навколо цього ходило багато чуток та здогадів, але тепер можу підтвердити це офіційно – Аня залишає гурт Artik & Asti. Відсьогодні наші шляхи розходяться і кожен іде своєю дорогою, — написав Artik.

Артист запевнив фанатів, що гурт Artik & Asti продовжить роботу, але тільки вже в оновленому складі. А останнім спільним треком разом з Анною Дзюбою стане сингл Family, записаний разом із французьким продюсером Девідом Геттою та американським репером A Boogie Wit Da Hoodie.

 

 

        View this post on Instagram                      

A post shared by ARTIK #SelfMade (@artik)

Читайте также: