Вибух у Дніпрі та двоє загиблих: терористичний акт чи жахлива випадковість (фото)

Вибух у Дніпрі та двоє загиблих: терористичний акт чи жахлива випадковість (фото)

В Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького стався вибух автомобіля, за фактом якого порушено кримінальне провадження за статтею про терористичний акт.

Під час вибуху автомобіля загинула керівник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській області Дарина Гречіщева. Про це повідомляє ГСЧС.

"Страшна новина для всієї нашої родини рятувальників. Сьогодні близько 9:00 трагічно загинула начальниця відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ГСЧС в Дніпровській області Дарина Гречіщева. Дарина була одна з кращих співробітників ГСЧС, а очолюваний нею відділ - одним з найбільш передових , найбільш професійних, потужних серед усіх регіональних прес-служб ГСЧС ... Дарина була волонтером Червоного Хреста, багато допомагала всім, хто потребував допомоги ", - йдеться в повідомленні.

В правоохоронних органах повідомляють, що іншим загиблим виявився ветеран АТО, сапер Олексій Кавлак.

"За однією з версій правоохоронців, пара могла перевозити вибухівку й підірватися на власній міні. За другою - відбулося навмисне вбивство", - пише видання.

За фактом вибуху в Дніпрі порушено кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за статтею про терористичний акт (ст.258 КК України).

Читайте также: