19 жовтня 2018

 
 
Картинка користувача admin.
17 10 2017 14:44

Саакашвілі заявив, що цього потрібно вимагати в разі невиконання їхніх власних вимог.

З ранку під Верховною Радою відбувається мітинг. Лідер партії «Рух нових сил» Михеїл Саакашвілі закликав учасників акції біля Верховної Ради, в разі невиконання їхніх вимог, наполягати на відставці президента України Петра Порошенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Гройсман погрожує своєю відставкою

Як передає кореспондент УНІАН, про це Саакашвілі заявив зі сцени під час мітингу на площі Конституції біля Верховної Ради.

«Якщо сьогодні Порошенко востаннє не почує нас і спробує виграти час, як він робить усі ці три роки, тоді, мені здається, нам всім треба переміститися зовсім в інше місце з цієї площі. Читайте також Саакашвілі попросив політичного притулку в Україні Я закликаю киян після робочого дня, тому що ми нікуди не розходимося, прийти сюди, приєднатися до нас і вимагати лише одного - вже щоб Порошенко подумав, щоб залишити свій пост», - заявив Саакашвілі.

Зранку під Верховною Радою відбувається мітинг, учасники якого вимагають скасування депутатської недоторканності, внесення змін до виборчого законодавства, а також створення Антикорупційного суду. Організаторами акції виступають партії «Об'єднання «Самопоміч», ВО «Батьківщина», «Рух нових сил», «5.10», ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор» і ряд громадських організацій.

Категории: 

Загрузка...