16 липня 2018

 
 
Картинка користувача admin.
15 06 2017 9:08

 

На засіданні Кабміну Прем'єр обурився звинуваченнями з боку Садового в сміттєвій блокаді Львова.

Мер Львова Андрій Садовий прокоментував виступ Володимира Гройсмана на засіданні уряду в середу, 14 червня, в якому той в досить фамільярному тоні прокоментував звернення Львова до центральної влади з проханням оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації в зв'язку з неможливістю вивезення сміття.

«Чекав від Прем'єр-міністра (!) України більш адекватної відповіді на офіційне попередження про екологічну загрозу, викликаної сміттєвою блокадою 800-тисячного міста, ніж елементарне хамство», - написав Садовий в фейсбуці.

Як повідомлялось раніше журналістами inkorr.com, Прем'єр обурився тим, що мер Львова вважає його винним у сміттєвій кризі, в якій опинилося місто. Про це він сказав після того як віце-прем'єр Степан Кубів розповів про банер із закликом до Порошенка і Гройсману зупинити сміттєву блокаду Львова, який сьогодні вночі з'явився на міській ратуші.

Нагадаємо, у Львові вже рік як тривають проблеми з вивезенням сміття. З тих пір як через пожежу була закрите міське звалище, Львів з великими труднощами вивозить сміття на інші полігони.

21 квітня 2017 року влада Львова за участю представників Кабміну та Львівської ОДА підписали меморандум з 20 містами області. Сміття зі Львова впродовж двох найближчих років повинні були приймати полігони цих міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Коломойський подав позов до суду та хоче відсудити ПриватБанк в НБУ

9 червня Садовий заявив, що Львів обдурили і меморандум не виконується. Він також прямо звинуватив в організації сміттєвої блокади центральну владу в особі президента Петра Порошенка і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Категории: 

Загрузка...