23 травня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
25 09 2018 17:43

Служба безпеки України (СБУ) викрила на привласненні державних коштів посадовців Державного агентства автомобільних доріг. 

"У межах розпочатого кримінального провадження співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю спільно з Головним слідчим управлінням СБУ викрили на привласненні державних коштів посадовців Державного агентства автомобільних доріг", - йдеться у повідомленні служби.

За інформацією відомства, слідчі перевіряють факт протиправного сприяння одним із керівників агентства підконтрольному приватному підприємству для забезпечення перемоги під час публічних закупівель з розробки проектної документації.

Як повідомили в прес-службі, оперативники задокументували, що внаслідок "допомоги" чиновника комерсанти протягом 2017-2018 років перемогли на відкритих торгах з публічних закупівель із розробки проектної документації на загальну суму понад тридцять мільйонів гривень.

Також слідство вже встановило, що посадовець перед призначенням на керівну посаду Укравтодору входив до топ-менеджменту цього приватного підприємства. Тривають слідчі дії у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Державна аудиторська служба завершила перевірку використання коштів на ремонт доріг. У результаті перевірок аудитори помітили такі проблеми: питання щодо планування асигнувань, обрахунку асигнувань, були виявлені факти оплати робіт за минулі роки, які не проведені в обліку. На сьогодні за рішеннями судів сплачено 1,2 млрд грн з урахуванням штрафних санкцій.

Категории: 

Загрузка...