24 серпня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
15 01 2019 1:13

На сьогоднішній день створити сайт та адаптувати його не є проблемою. Багато юридичних та приватних компанії надають такі послуги. Людям завжди хочеться не помилитися у виборі, адже існують випадки, коли «гроші взяли», а результату немає. Тому деякі компанії пропонують SEO продвижение сайтов в Одессе без предоплаты. Але серед нас є люди  які не мають коштів для оплати роботи кваліфікованих майстрів, але володіють певними технічними знаннями, які постійно оновлюють та вдосконалюють, тому самостійно створюють  Інтернет ресурси. Нажаль таких людей меншість, більшість просто споживають готовий продукт, навіть не замислюючись скільки часу було витрачено на створення сайту з кого завжди замовляємо речі чи продукти харчування. Цією статтею, ми хочемо при підняти завісу поняття СЕО.

СЕО (SEO) - це ряд дій, спрямованих на поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі Google, Яндекса, Mail.ru і інших пошукових систем.  Раніше зростання позицій досягався лише шляхом нарощування посилочної маси. Сьогодні в першу чергу необхідна робота над якістю сайту, поширенням бренду організації.

Тому кожний веб-майстер повинен виконати певний алгоритм для розкрутки свого сайту, а саме:

усунути всі помилки адаптивної версії сайту;

наростити кількість посилань на головну сторінку сайту;

розширити число категорій на сайті або сторінок послуг сайту;

вести блог, щоб Google бот бачив, що сайт постійно оновлюється;

не копіювати чужий контент, а створювати свій: тексти, картинки та відео;

публікувати на перших сторінках релевантне відео;

постійно створювати нові сторінки на сайті;

використовувати соціальні мережі для популяризації сайту.

На сьогодні вкрай важливою є адаптація сайту під мобільні пристрої. Частка пошуків з таких пристроїв зростає і скоро складе більше половини для всіх інших, а далі й зовсім буде більш ніж 50%. Тому в серпні 2018 року Google включив для багатьох сайтів Mobile First Index і оновив алгоритми пошуку. Іншими словами, якщо у програміст не адаптує ваш сайт під мобільні або адаптація сайту буде з помилками, то не бачити вам перших позицій в пошуку.

Цей перелік є не повним, адже окрім технічної роботи над сайтом веб-майстер повинен постійно розвиватися. Він повинен чітко  розуміти вимоги, які висувають для сайту популярні пошукові системи Google та Яндекс. Ознайомлення з цими рекомендаціями є обов'язковою - це азбука для веб-майстра. Пошукові системи динамічні, вони постійно ускладнюють свої алгоритми ранжирування. Тому щоб бути в курсі останніх змін професійний програміст повинен підписатися на їх блоги: Google блог, блог про пошук Google, Google Webmaster блог, відео-канал, Блог Яндекса, Блог Яндекса для вебмайстрів, його прес-релізи, відео-канал.

Отже, створення сайту це важкий технічний, творчий та часомісткий процес, який не повинен містити технічних помилок, повинен бути привабливий для відвідувача, його тексти мусять вселяти довіру, а дизайн підштовхувати до виконання заданої дії (до покупки, до дзвінка, підписці на розсилку тощо).

Категории: 

Загрузка...