24 серпня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
09 01 2019 2:06

Мешканцям мегаполісів зазвичай дуже складно знайти час на турботу про своє здоров'я. Не секрет, що скажений ритм життя великих міст не залишає шансу на ранкові пробіжки, вечірні походи в спортзал і оздоровчі процедури. Але вихід є. У 21 столітті на допомогу нам приходять новітні досягнення медичної науки.

Електроміостимуляція (ЕМС, EMS) являє собою інноваційну процедуру, спрямовану на загальне оздоровлення організму, в тому числі боротьбу із зайвою вагою.  На сьогодні тренажерные залы Одессы пропонують клієнтам скористатися такою процедурою.

Як же відбувається тренування? Давайте спробуємо розібратися.

Кожне тренування проходить під керівництвом індивідуального тренера. Перед початком заняття людина одягає спеціальний костюм з електродами. Костюм виготовлений з еластичної антибактеріальної тканини, яка комфортно прилягає до тіла під час тренування, не обмежуючи рухів. Тренер підбирає костюм за розміром так, щоб електроди, встановлені на костюмі, максимально щільно прилягали до тіла, тим самим забезпечуючи максимальну ефективність від тренування. За допомогою планшета, що є своєрідним пультом управління до костюму, фахівець налаштовує силу електроімпульса в різних зонах тіла. Далі імпульси передаються до основних м'язів живота, грудей, спини, рук, ніг і сідниць, викликаючи їх почергове скорочення і розслаблення. При цьому людина в костюмі відчуває лише легку вібрацію. Абсолютно ніяких больових відчуттів міостимуляция не викликає.

EMS-заняття - це ефективна процедура, яка допоможе набагато швидше досягти бажаного естетичного результату. Індивідуальний тренер стежить за правильністю виконання вправ і розподілом навантаження. Під час занять мікроструми скорочують навіть глибокі м'язи, які складно задіяти за допомогою вправ в тренажерному залі. Електроміостимуляція також впливає на гладкі і скелетні м'язи, тому 20-хвилинні заняття дозволяють досягти такого ж результату, як за 1,5 години тренувань у спортзалі. Одне з головних переваг EMS-занять - це делікатний вплив на глибинні м'язи без додаткового навантаження на опорно-руховий апарат.

ЕМС-процедура завершується лімфодренажним масажем, який проводиться за допомогою спеціального режиму подачі імпульсів.

Варто зауважити, що перед тренуваннями EMS необхідно проконсультуватися з лікарем на предмет наявності протипоказань і можливих наслідків.

Отже, при виборі студії EMS-тренувань необхідно звернути увагу на наявність всіх необхідних медичних ліцензій для проведення процедури. Тільки студія з відповідною ліцензією може гарантувати вам якість, ефективність і безпеку EMS-тренування.

 

Категории: 

Загрузка...