23 травня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
07 12 2018 1:30

 

З кожним роком побутова техніка стає все розумнішою  і кмітливішою. І вже ніхто не здивує, якщо у функціях холодильника є можливість виходу в Інтернет, кавоварка вже знає яку вам зварити каву, телевізор вимкнеться сам, якщо його ніхто не дивиться протягом тривалого часу, а речі із стиральной машины Samsung виймаються сухими і теплими.

Сьогодні сучасному поколінню набагато звичніше і зручніше користуватися інтерфейсом мобільного телефону, ніж крутити ручки і вибирати потрібні кнопки на приладі. У цій статті ми розповімо про сучасні можливості пральних машин різних марок.

Так, ось пральна машина є в кожному будинку, і будь-яка домогосподарка без зусиль розбереться з усіма її функціями. За допомогою панелі управління можна вибрати режим прання в залежності від типу тканини або плям, налаштувати відкладений старт, регулювати швидкість віджиму тощо. Але для того, щоб це зробити, потрібно перебувати поруч з машиною. На сьогодні існує можливість налаштовувати усі ці функцій дистанційно через завантажений додаток по мережі Wi-Fi.

Наприклад, розробники Candy, додали Wi-Fi модуль в машину середнього класу, що робить її доступною широкому колу споживачів. Мобільний додаток дублює функції панелі управління на самому пристрої і дозволяє вибрати режим прання, температуру і запрограмувати відкладений старт. Серед можливостей мобільного додатка Candy simply-Fi:

  • оповіщення про завершення прання , щоб не залишати випрані речі надовго в машинці;
  • віддалене управління ,якщо дратує шум від машини, то прання можна проводити в робочий час;
  • інформація про хід прання;
  • діагностичні повідомлення.

Пральні машини Samsung також мають можливість дистанційного керування процесом прання, але існують моделі, які оснащені додатковими технічними модулями. Наприклад, стиральные машины SAMSUNG с сушкой. За допомогою цієї функції речі після прання виймаються з машини сухими та теплими. Це дуже зручно для людей, які не мають можливості вивішати речі на вулицю для просушування, а взимку це зробити майже неможливо, тому більшість господинь вимушені сушити речі вдома на радіаторах. За допомогою такої функції, усі незручності зникають. Функція AddWash дозволяє під час прання додавати дрібні речі через додаткові дверцята, які розташовані на основних вище рівня води.

Більшість пральних машин оснащені технологією Bubble Soak. Вона активно застосовується в техніці Samsung, Whirlpool, Gorenje і допомагає виводити плями на одязі за допомогою ретельного замочування у мильно-пінному розчині.Але є і такі машини, які, керуючись програмою, самостійно (за допомогою додатку) запропонують пораду по обробці плям і забруднень на текстильних виробах, а також дасть раду з підбору правильної програми прання і миючого засобу. У разі, якщо ви не можете визначити матеріал, досить просто зробити фотографію плями і неушкодженою області тканини, а керівництво з видалення плям самостійно запропонує оптимальний цикл прання.

Отже, при виборі пральної машини основне значення має якість прання, але облаштування техніки сучасними технологіями додасть комфорт в щотижневу процедуру.

 

Категории: 

Загрузка...