20 липня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
14 09 2018 15:23

При цьому вирішено відпустити главу МІУ на поруки іншого міністра.

Солом'янський райсуд Києва відпустив міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, який підозрюється в незаконному збагаченні, на поруки, поручителем виступив міністр у справах молоді та спорту Ігор Жданов. Таке рішення суд виніс на засіданні в п'ятницю, 14 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням суду, міністр також повинен буде прибувати в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) на першу вимогу, повідомляти про факти зміни місця проживання і роботи, припинити спілкування зі свідками і здати закордонний паспорт.

Рішення вступає в силу після його оголошення в залі суду.

"Я не розраховував на таке рішення суду ... Щодо паспортів - це взагалі ганебна ситуація, оскільки вперше в історії України у нас ситуація, коли міністра обмежують у виконанні його державних функцій, в поїздках ... Але ми поважаємо рішення суду і будемо працювати в новому форматі ", - заявив після засідання Омелян.

Він також сказав, що на нього здійснювався тиск з боку НАБУ під час особистого спілкування з його представниками, а також в ході телефонних розмов. Також Омелян повідомив, що, нібито, НАБУ отримало 7 млн гривень за "замовну" справу проти нього.

Прокуратура, в свою чергу, просила суд забезпечити клопотання про призначення міністра застави в розмірі 5 млн гривень. На думку звинувачення, інші запобіжного заходу - поручительство або особисті зобов'язання - не братимуть гарантією належного "процесуальної поведінки" Омеляна.

Категории: 

Загрузка...