26 квітня 2019

 
 
29 07 2018 2:03

Не рідко в складних виробничих умовах або на складі перемістити важкий і великогабаритний вантаж за допомогою вилочного навантажувача або іншої традиційної вантажної техніки не вдається. У таких випадках доцільно використовувати такелажні платформи.

Такелажні роботи http://takelag-system.com.ua/ представляють собою широкий комплекс заходів, спрямованих на підняття різних типів вантажів з метою їх вивантаження і / або навантаження. З цією метою застосовуються спеціалізовані механізми, пристосування і технічні засоби. Вони традиційно використовуються при перевезенні важких або великогабаритних вантажів, розміри і вага яких не дозволяють фахівцям проводити роботи без застосування додаткового оснащення і техніки. На відміну від кранового методу, при якому на території підприємства потрібно великий простір, такелажні роботи дозволяють перемістити, підняти і навіть розгорнути вантаж в умовах обмеженого простору, компактно розмістивши домкрати, штовхачі і інше такелажне обладнання.

Розрізняють декілька основних різновидів транспортного обладнання:

Транспортні візки відрізняються компактністю і відмінною маневреністю, оснащуються кількома роликами для пересування. Деякі моделі комплектуються поворотною платформою для зручності переміщення вантажу в потрібному напрямку.

Керовані такелажні платформи оснащені високою ручкою для зручності управління. Як правило, використовуються спільно з транспортними візками: керована платформа задає напрямок руху, а транспортні візки служать додатковою опорою для розподілу навантаження і забезпечення рівноваги.

Регульовані такелажні платформи являють собою комплект з двох платформ і двох стяжок, які служать для з'єднання цих платформ між собою і їх надійної фіксації в одній горизонтальній площині. Така конструкція дозволяє працювати з вантажами різних габаритів, оскільки відстань між платформами може регулюватися за допомогою сполучних штанг.

Такелажний лом допоміжне обладнання, який піднімає вантаж на платформу. Ломом створює невеликий зазор між вантажем і підлогою.

Асортимент транспортного устаткування дозволяє підібрати комплектацію для вантажів будь-яких габаритів і маси. Це можливо завдяки тому, що всі елементи можна ефективно комбінувати між собою в залежності від поставлених завдань.

Отже, такелаж верстатів та іншої промислової техніки застосовується не тільки для полегшення фізичної праці робітників. Навантаження елементів виробничих технологічних ліній з використанням спеціальних механізмів дозволяє чітко організувати процес транспортування, а також позитивно позначається на термінах проведення роботи.

Категории: 

Загрузка...