Лавренчук Володимир

Дата народження: 17.09.1957

Володимир Миколайович Лавренчук - керівник регіонального офісу NEQSOL Holding, екс-голова правління Райффайзен Банку Аваль.

Місце народження. Освіта. Народився в Києві. У 1982 році закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства ім. Д.Коротченка за спеціальністю "економіст".

Кар'єра. Трудову діяльність Володимир Лавренчук розпочав після ВНЗ в Українській республіканській філії Госбанку СРСР на посаді економіста. З 1988 року працював в "Спілці заощаджень України" на посадах від головного економіста до заступника голови правління. З 1997 по 2002 рік займав посаду голови правління АТ "Укрінбанк".

Всі пов'язані матеріали

  • Не лише телекомунікації. Власник Vodafone Україна хоче цемента і корисних копалин. Бізнес.
  • "Головна мета - дати зв’язок під час війни": про перспективи запуску 5GTech у Vodafone Україна
  • Володимир Лавренчук про Vodafone, NEQSOL та інвестиційні перспективи України. Бізнес.

У жовтні 2002 року став членом правління "Райффайзенбанку Україна". З жовтня 2005 року очолив правління "Банку Аваль", який був придбаний австрійською банківською групою "Райффайзен" у нардепа- "нашеукраїнця" Федора Шпига і з часом перейменований на "Райффайзен Банк Аваль".

20 серпня 2019 року Райффайзен Банк Аваль повідомив про зміну головного менеджера, Володимира Лавренчука замінить Олександр Пісарук.

У 2020 році став незалежним членом ради директорів мобільного оператора Vodafone Ukraine.Навесні 2021 року очолив регіональне представництво NEQSOL Holding, який володіє Vodafone Ukraine. Азербайджанська компанія Bakcell, яка входить до холдингу NEQSOL, купила українського оператора Vodafone в кінці 2019 року за $734 млн.

Володимир Лавренчук входить до складу наглядової ради аналітичного центру GLOBSEC з підтримки України, наглядової ради аналітичного центру VoxUkraine, сенату (наглядової ради) Українського Католицького Університету, є членом наглядової ради Vodafone Україна. Був віце-президентом Європейської Бізнес Асоціації.

Сім'я. Володимир Лавренчук одружений, в нього є дві дочки.

Хобі. Володимир Лавренчук захоплюється рок-музикою. Записав чотири диски у власному виконанні.

15.09.2023 р.