Терористична взаємодопомога: РФ постачає ударні дрони в Карабах

Терористична взаємодопомога: РФ постачає ударні дрони в Карабах

Відповідно до інформації розвідки, Москва продовжує постачання озброєнь до територій окупованих сепаратистами на Південному Кавказі. В азербайджанський Карабах було відправлено сотні китайських розвідувально-ударних дронів. DJI Mavic 3 Fly More Combo із системами скидання вибухівки опинилися на озброєнні сепаратистських сил в Карабаху.

Про це повідомляє Телеграф із посиланням на телеграм-канал AZfront.

Відповідно до розвідінформації, розпорядження про постачання дронів віддав особисто заступник начальника Генштабу РФ Олексій Кім. Нелегальною доставкою вантажу в азербайджанський Карабах у зону відповідальності російського військового контингенту керував майор ЗС РФ Леонід Садовий. За прийом дронів у росіян з боку сепаратистів відповідав артилерист Норайр Нельсон Асланян. За даними ГУР, постачання основної партії дронів було здійснено в останні кілька місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог безуспішно атакував РЛС дронами-камікадзе видовищне відео

Як зазначає Azfront, інформацію ГУР про таємне постачання дронів вірменським сепаратистам у Карабаху каналу надало те ж саме джерело, яке 13 травня повідомило про початок поставок до Вірменії французької військової техніки. За місяць ці дані підтвердив екс-радник Міноборони Франції Еммануель Дюпюї.

Ще у березні було опубліковано дані, що свідчать про те, що Головне управління розвідки тримає в полі зору зв'язки РФ з Вірменією у військовій сфері. У квітні керівник ГУР Кирило Буданов публічно продемонстрував, що його відомство уважно відстежує військовий контингент РФ у Карабаху.

DJI Mavic 3 Fly More Combo є чи не найзатребуванішим дроном у військових діях в Україні причому, з обох боків. Він застосовується для ведення розвідки, коригування вогню та бомбометання. Система скидання, що встановлюється на цих дронах, дозволяє скидати вибухівку загальною вагою до 500 г. Бомбометання здійснюється разово або порційно (по черзі) з висоти близько 60 м. Максимальна висота - до 500 м, відстань - до 30 км, максимальний час польоту - 46 хвилин.

Читайте також: