fbpx У мережі Bitcoin пройшла транзакція в $ 1,1 млрд

24 лютого 2020

 
 
Картинка користувача admin.
16 01 2020 14:17

В середині січня в мережі Bitcoin пройшла транзакція в 124 946 BTC на суму близько $ 1,1 млрд. Комісія за неї становила близько $ 83. На даний момент невідомо, хто міг скоїти цей переклад. Про транзакції повідомив користувач Twitter під ніком Rhythm, він послався на оглядач блокчейна Blockstream.

«Тільки що пройшла транзакція в 124 946 BTC. Це приблизно $ 1,1 млрд, комісія за переказ склала близько $ 80. Уряд, банки або треті сторони не в змозі перевірити чи зупинити такі транзакції. Ось у чому справжня сила Bitcoin», - написав користувач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    В Instagram з'явиться можливість ставити історії на паузу: деталі

Наприклад, в грудні минулого року на кріптовалютной біржі Bittrex була зафіксована серія транзакцій на $ 8,9 млрд. Всього було переведено близько 1,3 млн BTC, що стало рекордним значенням для головної цифрової монети.

А за кілька днів до цього з торговельного майданчика було виведено $ 313 млн в Bitcoin. Криптовалюта була відправлена ​​на невідому, недавно створену адресу, тому багато користувачів вирішили, що майданчик зламали. Однак в компанії цю інформацію спростували.
Загрузка...