24 травня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
04 10 2018 14:08

Стан здоров’я утримуваного в колонії РФ українського режисера Олега Сенцова погіршується. Адвокат планує відвідати українця 5 жовтня

Адвокат Дмитро Дінзе повідомив виданню, що у Сенцова розвинулась гіпоксія, пов’язана з недостатністю збагачення киснем внутрішніх органів і крові. Він также зазначив, що в колонії мають намір примусово кормити Сенцова, якщо стан його здоров’я різко погіршиться.

Адвокат планує відвідати Сенцова в колонії 5 жовтня.

Раніше Дінзе повідомляв, що в його підзахисного діагностовано серцеву недостатність і ревматизм. 

Нагадаємо, що Олега Сенцова затримали російські спецслужби в анексованому Криму в травні 2014 за звинуваченням в організації терактів на півострові. 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий окружний суд РФ визнав його винним в організації терористичного угрупування і засудив до 20 років колонії суворого режиму.

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів у Росії. За словами адвоката Сенцова Дмитра Дінзе, український режисер голодуватиме до кінця.

28 вересня російські тюремники повідомили, що голодуючого українського режисера Сенцова вивезли на «планове обстеження» до міської лікарні, де йому провели корекцію лікування. Як саме воно було відкореговане - не повідомлялося. 

Теги: 

Загрузка...