19 березня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
22 11 2016 16:18

Гаряча осінь у Вінниці: минулі вихідні вінничани та гості міста провели на триденному фестивалі Coda Fest від огранізаторів минулорічного фестивалю «Artgnosis» 
Все дійство складалося з чотирьох частин - літературної та музичної сцени, території театру та кіно. В програмі були як добре знайомі улюбленці вінницької публіки, так і нові імена українських на закордонних гостей. 

День перший - поетичні новинки представляли Ольга Перехрест, Катерина Танчак, Вікторія Дикобраз, а ввечері музичну сцену представили Blooms Corda, Фіолет та Dakooka. Найкраще проілюструють цей вечір слова фронтмена гурту Фіолет, які він написав у мережі після концерту: “Нічого не віщувало такого розковбасу! Вінниця – ви реально качнули!“ Цей вечір задав ноту на всі три дні фесту. 

Наступний день був ліричним та інформативним - Галина Танай, Єва Якубовська, поетичні перфоманси та лекції. Презентація трилера «Зазирни у мої сни» подарувала шанувальникам творчоті Макса Кідрука несподівані сюрпризи: рецепт успішної сучасної книги “щоб поплакать” - “Берете науку, спорт і сльози – й усе готово” - заявив Кідрук читачам. А наостанок проанонсував нову книгу – «Не озирайся і мовчи», за якою вже можна починати стежити за хештегом #ЗУМС у соцмережах. 
Ввечері на публіку чекали ZE:RO, Mari Cheba та запальний литовський гість - коллектив Beissoul & Einius. 

Останній день фестивалю, в який хотілося встигнути все - це довгоочікуваний Юрій Іздрик, Zapaska та кіно-показ від СУК, DRUMТИАТР та Театр 13. 
Перфоманс «OBOROTNI» від донецького коллективу Театр 13 здивував і викликав непідробні емоції у аудиторії. Насправді всі три дні фестивалю - це емоція, це світ навколо очима сучасного думаючого українця. 
Якщо наступного роду доведеться вибирати, де провести кілька осінніх днів - то для цьогорічніх гостей фестивалю вибір не буде складним.

До зустрічі, Coda Fest!

Загрузка...