fbpx УВАГА! Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних

28 лютого 2020

 
 
Картинка користувача admin.
22 11 2019 11:49

Виплати буде відновлено, коли уряд затвердить зміни до бюджету Фонду на 2019 рік

Фонд соціального страхування України призупинив перерахунок коштів для виплати лікарняних і допомог по вагітності та пологах застрахованим особам. Про це повідомили у прес-центрі ФССУ у середу, 20 листопада.

«20 листопада 2019 року Фондом соціального страхування України вимушено призупинено перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, фінансування тимчасово не здійснюється у зв’язку із закінченням кошторисних призначень за зазначеним напрямом, що затверджені бюджетом Фонду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Зеленський визначив зовнішньополітичний вектор України та порівняв країну з Apple

«За діючим законодавством Фонд не може перерахувати кошти за кожним з напрямів фінансування більше, ніж затверджено в бюджеті Фонду на 2019 рік, прийнятому Кабінетом міністрів України. За напрямом матеріального забезпечення заплановані на рік видатки було вичерпано 19 листопада. Кошти на рахунках є, але з сьогоднішнього дня ми не маємо права їх перерахувати до внесення змін до річного бюджету», – повідомив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

Зазначається, що загальні видатки Фонду на поточний рік було заплановано у розмірі 23,26 млрд грн, зокрема, на виплату матеріального забезпечення та соціальні послуги – 12,974 млрд грн, з яких 12,535 млрд грн – на матеріальне забезпечення.

Станом на сьогодні загальна сума по заявах-розрахунках, наданих до фінансування у 2019 році з урахування заборгованості на початок року, становить 13,573 млрд грн, що перевищує кошторисні призначення на рік за відповідною статтею видатків на 1,038 млрд грн.

Загрузка...