24 серпня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
05 02 2019 12:28

Зареєструватися на тестування можна до 25 березня.

В Україні 5 лютого стартує реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Зареєструватися на тестування можна до 25 березня.

Як зареєструватися для участі в ЗНО

Потрібно створити і заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу «Зареєструватися» (на сайті Центру оцінювання якості освіти), підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в навчальному закладі. Також можна відправити його (комплект документів) у відповідний регіональний центр оцінювання якості освіти (для випускників минулих років) і отримати від регіонального центру Сертифікат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Українцям дозволили обмінювати паспорти на ID-карти

Важливо: одним з перших кроків є вибір категорії особи.

  • Якщо ви в 2019 році закінчуєте школу, гімназію, ліцей, – ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року»;
  • Ви студент установ професійної (професійно-технічної) освіти і отримуєте в 2019 повну середню освіту, – категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти»;
  • Студенти коледжів, які отримують повну середню освіту, – обирають категорію «Студент установи вищої освіти»;
  • У вас вже є атестат, – категорія «Випускник минулих років»;
  • Ви вчитеся в закордонному навчальному закладі і  здобуваєте в поточному році повну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який отримає в 2019 році повну середню освіту в зарубіжному навчальному закладі».

Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів з моменту їх надходження в регіональний центр.

Є можливість внести зміни до реєстраційних даних, але здійснивши перереєстрацію (з 5 лютого по 25 березня вже після отримання сертифіката).

 

Категории: 

Загрузка...