23 лютого 2019

 
 
Картинка користувача admin.
27 04 2018 14:22

У компанії "Яндекс" заявили, що відсутність внутрішньої відкритої конкуренції позбавляє Росію можливості технологічної конкуренції на світових ринках.

Від блокування в Росії месенджера Telegram постраждали багато ресурсів і їх користувачі, а обмеження вдарили по всьому російському сегменту мережі. Про це заявили "Новой газете" в прес-службі російської транснаціональної компанії "Яндекс".

"Ми не вважаємо цю ситуацію нормальною. Російський ринок може розвиватися тільки в умовах відкритої конкуренції. Обмеження доступу до глобальних і російським інтернет-сервісів зашкодить насамперед рунету. Саме несвободу і відсутність вибору для користувачів ми вважаємо найнебезпечнішим наслідком блокувань", - заявили в компанії.

В "Яндекс" відзначили, що чергова зміна їх технічних фахівців всю ніч моніторила ситуацію з блокуваннями, і зажадали роз'яснень від Роскомнадзора.

З 17 квітня Роскомнадзор, намагаючись обмежити доступ до месенджер Telegram,  блокує IP-адреси Google і Amazon . Від таких дій регулятора вже постраждали додатки Microsoft, MasterCard, Twitter, Viber і інших компаній.

Категории: 

Загрузка...