19 березня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
05 07 2018 15:11

Двоюрідна сестра українського режисера Олега Сенцова Наталія Каплан зустрілася з ним в колонії міста Лабитнангі. Про перше за чотири роки побачення з братом вона розповіла ВВС News Україна.

 

Він тримається, дуже схуд, за час голодування втратив 15 кг і дуже постарів", - розповіла вона про свій візит до колонії "Білий ведмідь" у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Побачення, за її словами, тривало дві години, розмовляли вони телефоном через скло, Сенцов на зустріч прийшов сам.

"Йому ставлять крапельниці, так звана підтримувальна терапія. Без них він би не вижив, він це розуміє. Примусового годування не було, але він не виключає, що можуть таке застосувати", - розповіла пані Каплан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Парубій підписав закон про нацбезпеку України і передав документ на підпис президенту

Режисер розповів, що знає про акції на його підтримку, для нього це дуже важливо і він передав всім велике "Дякую", але при цьому попросив приділяти увагу й іншим політв'язням.

До Олега Сенцова доходять листи, у нього є доступ до телебачення, але тільки до російських каналів, зазначила його сестра.

Наталя Каплан розповіла режисеру про переговори щодо його ймовірного звільнення. "Він вірить, що все якось закінчиться добре", - каже пані Каплан.

Категории: 

Загрузка...