25 червня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
04 01 2019 9:03

У Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами на виборах президента України принесли документи колишній міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко, правозахисник та економіст із Броварів Володимир Ратуш, лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін, лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко, глава Аграрної партії Віталій Скоцик і мер Львова Андрій Садовий. 

Станом на вечір 3 січня шестеро осіб подали документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами на виборах президента України. Про це у Facebook повідомив аналітик громадянської мережі "Опора" Олександр Клюжев.

Першого дня передвиборчої кампанії, 31 грудня, документи у ЦВК приніс колишній міністр екології та природних ресурсів України, юрист Ігор Шевченко.

Цього самого дня документи до ЦВК подав правозахисник та економіст із Броварів Володимир Ратуш, повідомляє УНН.

Уранці 3 січня документи у ЦВК приніс лідер Соціал-демократичної партії, народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Каплін.

Слідом за ним це зробив екс-голова Служби безпеки України, лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Глава Аграрної партії Віталій Скоцик повідомив у Facebook, що також подав документи у ЦВК.

Увечері "Укрінформу" розповіли у ЦВК, що документи приніс і мер Львова й лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий

Президентська виборча кампанія стартувала в Україні 31 грудня. До 3 лютого 2019 року дозволені офіційне висунення кандидатів та подавання документів для реєстрації, на яку виділяють п'ять днів. Останнім днем реєстрації стане 8 лютого.

Передвиборчу агітацію дозволено з наступного дня після реєстрації кандидата до 24.00 29 березня.

Голосування триватиме з 8.00 до 20.00 31 березня. Офіційні результати й рішення про необхідність проведення другого туру виборів має бути оголошено до 13 квітня. Другий тур виборів, у разі необхідності, відбудеться 21 квітня. 

Категории: 

Загрузка...