23 травня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
10 12 2018 1:36

З найперших днів життя дитину одягають в нижню білизну. Спочатку це звичайні сорочечки та повзунки. Пізніше їм на зміну прийдуть маєчки та трусики. Перш за все необхідно, щоб дитяча білизна була зручною і якісною, адже їй належить виконати важливу функцію: захистити інтимні місця і ніжну шкіру дитини від впливу навколишнього середовища.

Одним з основних критеріїв підбору дитячої білизни є якість тканини, з якої вона вироблена. Качественное детское белье в магазине Ingrosso виготовлене із натуральних матеріалів. До них можна віднести чисту бавовну без домішок синтетичних волокон. Така тканина гігроскопічна, а це значить, що шкіра дитини зможе вільно дихати через неї. Бавовна не викликає алергічних реакцій і не сприяє появі попрілостей. Втім, якщо все ж на бавовну у дитини виникне небажана реакція, можна, як варіант, вибрати якісну білизну з мікрофіброю.

Важливо звернути увагу і на товщину тканини, з якої зроблені речі. Занадто тонка тканина не може перешкоджати проникненню бруду.

Неприйнятними для дитини є вузькі трусики з тугою резинкою. Мало того, що ця білизна буде здавлювати і натирати, вона здатна порушити кровопостачання,  що, в свою чергу, спровокує захворювання внутрішніх органів малого таза. Тому не тільки білизна, але і одяг повинен бути за розміром.

Маленькі діти дуже люблять, коли їх білизна прикрашена аплікаціями, бантиками та іншими прикрасами. Якщо є прикраси, які теоретично можна відірвати, обов'язково потрібно перевірити міцність їх кріплення. Ніяких стразів і металевих деталей на дитячій білизні бути не повинно.

Краще купувати речі для дітей в спеціалізованих магазинах. Тут комплекти для малюків і одяг для підлітків напряму закуповуються  у виробників. А це означає, що товари мають сертифікати якості. У будь-якому випадку, перед тим, як надіти комплект білизни на дитину, слід попрати його з господарським милом, а потім, після сушки, прасувати гарячою праскою.

Отже, обираючи нижню білизну для своєї малечі зверніть увагу на розмір, матеріал з якої зроблений виріб, відсутність дрібних деталей, стразів чи інших елементів, які можуть  зашкодити дитині та при використанні дотримуйтеся правил гігієни.

 

Категории: 

Загрузка...