15 листопада 2019

 
 
Картинка користувача admin.
27 10 2019 0:19

Сережки з обручом є важливим ювелірним продуктом; діамантові, золоті та срібні обручі прикрасять ювелірний гардероб і подарують вам чудові щоденні аксесуари. Сережки из серебра з обручом доступні в набагато ширшому діапазоні розмірів, ніж майже будь-який інший предмет ювелірних виробів. Незалежно від того, чи купуєте ви перший набір таких сережок, чи хочете вкласти гроші в пару різнопланових алмазних обручів, розмір є важливим фактором у вашому виборі. Дозвольте нам допомогти вибрати правильні срібні сережки з обручом для вашої колекції.

Сережки з обручом - це чудовий щоденний штапель і веселий аксесуар для особливих випадків. Сережки з дрібного обруча, 12 мм до 15 мм, з мінімальними прикрасами - повсякденні і невимушені, а великі сережки з обручом з ромбовими акцентами досить приємні для формального вигляду. Для офісу найбільш універсальними є невеликі та середні обручі, розміром приблизно 1,5 мм і менше. Якщо ви любите вихідні в клубні танці, то, швидше за все, ви отримаєте багато користі від пари надмірно великих срібних обручів. Якщо ви віддаєте перевагу ранковій пробіжці, то прості сережки в стилі хаггі, які ледь обмотаються навколо мочки вуха, можуть бути мудрою інвестицією. Вибирайте срібні сережки, які ви зможете регулярно носити, щоб максимально використати бюджет.

Жінці з колекцією дизайнерського одягу від надиханих міських брендів потрібна хоча б одна пара великих срібних сережок з обручом, діаметром не менше 2 мм, тоді як дівчина з чітко підібраними костюмами нейтральних відтінків повинна мати  дрібні срібні обручі. Якщо у вас вже є кілька пар невеликих обручів, подумайте про додавання до колекції пари великих.

Справжні срібні обручі можуть бути стрункими, елегантними або товстими і драматичними. Сережки з обручом з великою кількістю прикрас із дорогоцінних каменів або алмазів будуть широкими, щоб вмістити безліч блискучих каменів. Якщо ви хочете урізноманітнити свою ювелірну колекцію, то подумайте про придбання сережок як з тонкими, так і товстими обручами різних розмірів.

Отже, срібні сережки з обручом це не лише вигідна інвестиція, але, найголовніше, чудова прикраса, яка підійде кожній жінки не залежно від статусу, віку та способу життя.

Категории: 

Загрузка...