19 вересня 2019

 
 
Картинка користувача admin.
18 05 2019 18:48

Яким повинне бути обслуговування в медичній лабораторії? Напевно, Ви не раз запитували себе йдучи здавати певні аналізи. Усі ми пам’ятаємо з дитинства страшного лікаря з шприцом, який неминуче зробить боляче. На сьогодні усе це в минулому.

Сучасні медичні лабораторії виховують і зберігають довіру, як персоналу, так і клієнтів. Від цього залежить успіх, адже одним з ключів до підтримання високих рівнів послуг є розробка та розвиток надійної програми з досконалості обслуговування. Тому, щоб досягти цієї мети, лабораторіям слід зосередитися на наступному:

  • Обслуговування клієнтів.
  • Професіоналізм і підзвітність.
  • Людські інвестиції.
  • Зв'язок, побудова відносин та залучення керівництва.
  • Ефективність та продуктивність.
  • Адвокатизація, зв'язки з громадськістю та брендинг.

Здійснюючи та практикуючи все вищезазначене, лабораторії можуть збільшити обсяг і дохід, поліпшити задоволеність клієнтів і зберегти дефіцит.

Обслуговування клієнтів

Ігнорування значущості обслуговування клієнтів є недалекоглядним. Забезпечення виняткової служби створює репутацію лабораторії та створює довіру до клієнтів та пацієнтів. Репутація для обслуговування клієнтів дозволяє лабораторії зберігати поточних клієнтів і залучати нових. Персоналу слід постійно нагадувати, що вони безпосередньо впливають на життя людей; кожен зразок являє собою клієнта і пацієнта. Крім того, кожному клієнтові та пацієнтові необхідно надавати люб'язність та професійну та своєчасну допомогу. До прикладу, лише почитайте відгуки клініки Сінево http://otzyv.synevo.ua/ Клініка дійсно залишає тільки приємні відчуття від медицини

Професіоналізм і підзвітність

Те, як ми бачимо і відчуваємо себе, відображається в якості нашої роботи. Як професіонали і як відділ, потрібно розвивати почуття гордості. Робота має важливе значення для успіху організацій і для здоров'я і благополуччя пацієнтів. Директори лабораторій повинні прищеплювати та розвивати середовище професіоналізму, відповідальності та підзвітності.

Людські інвестиції

Старі робочі сили лабораторії створюють тиск для пошуку та утримання кваліфікованого персоналу. Вартість обігу може бути значною, якщо вона не буде належним чином керуватися, тому директори лабораторій все більше зосереджуються на збереженні персоналу. Співробітники лабораторій, які вважають, що вони цінуються і наділені повноваженнями (і бачать можливості для зростання), є більш мотивованими, продуктивними і, ймовірно, залишаться в організації.

Комунікація, побудова відносин та залучення керівництва

Зв'язок часто недооцінюється і не використовується. Без відкритого і послідовного діалогу процвітає плутанина і недовіра. Крім того, відсутність довіри є однією з причин, чому порушення лабораторної політики часто не працює.

Ефективність та продуктивність

Для того, щоб лабораторії зростали і досягали успіху, вони повинні бути ефективними, продуктивними та обізнаними, проходити стажування та навчання.

Адвокатизація, зв'язки з громадськістю та брендинг

Клінічна лабораторія повинна просувати себе, підвищувати свою видимість і передавати позитивний досвід. Ставши визнаним і довіреним суб'єктом у своїй організації та спільноті, лабораторія має кращі позиції, щоб бути невід'ємною частиною спільного підходу за доглядом за пацієнтами. Без служб лабораторії не було б діагнозів, операцій і лікування. Лабораторні послуги необхідні для всього, від болю в горлі до пересадки нирки.

Оскільки лабораторна робота стає більш стандартизованою і конденсованою в надійні автоматизовані процеси, обслуговування клієнтів стає більш важливим диференціатором. Виняткове обслуговування клієнтів вже розглядається як хороший спосіб виділитися. Лабораторія має значну цінність у сфері охорони здоров'я, особливо з управлінням здоров'я населення та раннього виявлення хвороби. Демонстрація цінності та професіоналізму лабораторії - це правильна річ для пацієнтів, організацій і нас самих.

Категории: 

Загрузка...